LSS apmeklējums

Mēs priecājamies, ka apsverat Latvijas Starptautisko skolu kā sava bērna izglītības iestādi.

Pastāstiet mums par sevi un savu ģimeni

Pēc īsas anketas aizpildīšanas (kas ir saistīta ar uzņemšanas e-pastu), kāds no mūsu uzņemšanas komandas pārstāvjiem sazināsies ar jums 24 stundu laikā (pēc vietējā laika, no pirmdienas līdz piektdienai), lai sīkāk pārrunātu jūsu pieprasījumu un atbildētu uz jebkādiem papildu jautājumiem, kas jums varētu būt radušies.

Labākais veids, kā iepazīt mūsu skolu, ir mūs apciemot, tāpēc, lūdzu, paziņojiet mums par savām iespējām, un mēs centīsimies jūs uzņemt ciemos.

* Lūdzam, ņemt vērā, ka apmeklējuma dienas ir pirmdienas, trešdienas un piektdienas no plkst. 11:00 līdz 15:00. Mēs ar prieku sagaidīsim jūsu ģimeni mūsu skolā un atbildēsim uz jūsu jautājumiem.
  Form Image

  Atvērto durvju diena

  Latvijas Starptautiskajā skolā mēs saprotam, ka, izvēloties skolu, jūs meklējat vispiemērotāko skolu visai ģimenei. Tāpēc LSS ar prieku atver durvis un gaida ģimenes, kuras pirms pieteikšanās vēlas redzēt un sajust skolu. Mūsu Atvērto durvju diena ir lieliska iespēja tikties ar mūsu komandu, iepazīties ar skolu un tās teritoriju kā arī izbaudīt parastu skolas dienu LSS. Mēs ceram, ka jūs pievienosieties mums nākamajā atvērto durvju dienā un klātienē redzēsiet, ka mēs esam kopienas skola, kurā ikviens tiek iekļauts, cienīts un novērtēts.

  Nākamā atvērto durvju diena notiks 6. martā plkst. 8:45-9:45

  Lūdzu, reģistrējieties šeit ->

   

  Galerija

  prev

  Life at ISL

  Life at ISL

  Life at ISL

  Life at ISL

  Life at ISL

  Life at ISL

  prev