Darbs LSS

Ineta Straupe
Personāla daļas vadītāja
hr@isl.edu.lv

Ar lielu prieku sveicu jūs Latvijas Starptautiskajā skolā!

Mēs esam dinamiska skola, un mums ir ļoti svarīgi pieņemt darbā piemērotus cilvēkus. Mēs meklējam laimīgus, elastīgus un enerģiskus kolēģus, kuri ir atvērti, aizrautīgi un uzticīgi savam darbam, kuriem patīk būt atsaucīgiem komandas dalībniekiem un kuri ir apņēmušies sasniegt personīgo izcilību.

Skolas spēks un dzīvotspēja ir atkarīga no mūsu skaitliski daudzo kopienas locekļu vērtīgajiem ieguldījumiem. Mēs visi gūstam labumu no atdeves un profesionalitātes, ko katrs no mums ienes šajā darbā.

Kā darba devējs Latvijas Starptautiskā skola rūpējas par katra darbinieka labklājību, nodrošinot vidi un atbalstu, kas palīdz pildīt mūsu misiju.

Mēs cenšamies īstenot savu politiku, un plānojam atalgojuma paketi tā, lai tā būtu konkurētspējīga, taisnīga un saprotama. Mēs kā skola pievēršam uzmanību arī institucionālajai daudzveidībai, darbinieku profesionālajai attīstībai un sadarbībai.

Mēs esam apņēmušies veicināt daudzveidīgu, iekļaujošu un cieņpilnu izglītības vidi, kas augstu vērtē un izceļ katra mūsu kopienas locekļa unikālās īpašības, pieredzi un perspektīvas. Mēs esam pārliecināti, ka daudzveidība bagātina mūsu skolas kopienu un uzlabo visu skolēnu, darbinieku un ģimeņu mācību pieredzi. Diskriminācija vai aizskaršana rases, ādas krāsas, reliģijas, dzimuma, dzimuma identitātes vai izpausmes, seksuālās orientācijas, nacionālās izcelsmes, invaliditātes, vecuma vai jebkādu citu īpašību dēļ ir stingri aizliegta un netiks pieļauta.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka saskaņā ar mūsu bērnu aizsardzības protokoliem visiem pretendentiem uz jebkuru amatu ir jāiesniedz informācija par sodāmību, jānorāda vismaz trīs profesionāļi, no kuriem saņemt rekomendācijas, un apliecināti dokumenti, kas atbilst attiecīgajam amatam.

Lūdzu, rakstiet savus komentārus un ierosinājumus, kas varētu būt noderīgi, sniedzot cilvēkresursu pakalpojumus Latvijas Starptautiskās skolas kopienai.

LSS fakultātes uzruna (video)

Pieteikuma veidlapa pieņemšanai darbā no ārvalstīm

Pieteikuma veidlapa pieņemšanai darbā Latvijas iedzīvotājiem

Brīvas darba vietas 2024./2025. mācību gadam:

 • Sākumskolas skolotāju palīgi – pilna laika amats, sākot no 2024. gada augusta (darba apraksts). Pieteikties šeit.
 • Sākumskolas konsultants – terminēts (no 2024. gada augusta līdz 2025. gada aprīlim) bērna kopšanas atvaļinājuma laikā/aizvietošanaia (job description). Tiks izskatīti tikai pilni pieteikumi (augšupielādējiet visus pieprasītos dokumentus).
  • Piesakieties šeit, ja esat Latvijas vai ES pilsonis
  • Ja neesat ES pilsonis, piesakieties šeit
 • Sākumskolas uzvedības pedagogs/ speciālists PK-5  – pilna slodze. Darba aprakstu var atrast šeit.
 • Aizvietojošie skolotāji– mēs meklējam apņēmīgus, iejūtīgus, pozitīvi noskaņotus profesionāļus, kuri ir gatavi mainīt LSS skolēnu dzīvi. Vēlama iepriekšēja pedagoģiskā pieredze. Aizvietojošie skolotāji tiek pieaicināti pēc vajadzības, lai aizstātu skolotāju vai skolotāja palīgu, pastāvīgo skolotāju un/vai skolotāja palīgu prombūtnes laikā. Aizvietojošā skolotāja galvenais uzdevums ir nodrošināt nepārtrauktas skolēnu mācības, turpinot prombūtnē esošā pilna laika skolotāja vai skolotāja palīga iesākto. Aizvietojošā skolotāja pienākumi klasē var ietvert, bet neaprobežojas ar šādiem pienākumiem:
  • Sekot mācību stundu plāniem
  • Mācīt skolēnus
  • Vadīt klasi
  • Veicināt pozitīvu skolēnu uzvedību
  • Nodrošināt skolēnu drošību un aizsardzību

Pieteikties šeit. Mēs pieņemam pieteikumus skolotāju aizvietošanai tikai no kandidātiem, kuriem ir derīga uzturēšanās atļauja vai kuri ir Latvijas pilsoņi.

Galerija

prev

ISL Staff Orientation 2021

ISL Staff Orientation 2021

ISL Staff Orientation 2021

ISL Staff Orientation 2021

ISL Staff Orientation 2021

ISL Staff Orientation 2021

ISL Staff Orientation 2021

prev