Direktores uzruna

Nel Capadona
Direktore
director@isl.edu.lv

Man ir prieks sveikt jūs Latvijas Starptautiskajā skolā (LSS).

Ja meklējat saistošu, dinamisku un gādīgu vidi, kurā jūsu bērni katru dienu attīstīsies, īstenos savas intereses un izmantos visu savu potenciālu, tad esat atraduši īsto vietu.
LSS īsteno akadēmiski spēcīgu Starptautiskā bakalaureāta (IB) programmu. Tā ir visaptveroša pieeja bērna zināšanu apguvei, kuras centrā ir pētniecība, kritiskā domāšana un problēmu risināšana. Kā pirmā IB Pasaules skola Latvijā LSS piedāvā visas trīs IB programmas – sākumskolas programmu, pamatskolas programmu un IB diploma programmu. IB ļauj LSS skolēniem iegūt izcilu akadēmisko izglītību un attīstīt sociālās un kritiskās domāšanas prasmes, lai viņi spētu pieņemt mūžam mainīgās pasaules izaicinājumus.

LSS mēs ticam, ka mēs visi esam izglītības un izziņas procesā – gan skolēni, gan skolotāji, gan darbinieki, gan skolēnu ģimenes. Mūsu audzēkņa raksturojums izceļ vērtības, kuras piemīt mums kā kopienai: rūpes, godīgums, cieņa, atvērtība. Mēs saskatām potenciālu katrā audzēknī. Mēs ar aizrautību un apņēmību palīdzam katram no viņiem izmantot visu savu potenciālu. Mūsu kopiena lepojas ar daudzveidību, skolēnu sasniegumiem un unikālo mācību vidi, kurā katrs attīsta savas prasmes, kas nepieciešamas, lai kļūtu par veiksmīgu globālu līderi.

Daudzām ģimenēm, kas apsver iespēju izvēlēties starptautisko skolu, lēmums ir saistīts ne tikai ar skolas akadēmiskajiem sasniegumiem. LSS runa ir arī par tādas skolas vides meklējumiem, kurā ikviens jūtas piederīgs, novērtēts un vajadzīgs. LSS uzskata, ka veiksmīgas skolas izveidē izšķiroša nozīme ir uz sadarbību balstītām partnerattiecībām, un mūsu pastāvīgais mērķis ir vadīt cieņpilni.

Ceram, ka mūsu tīmekļa vietne jums ļaus uzzināt visu, kas saistīts ar mācībām LSS, taču saprotam, ka tā nevar aizstāt pieredzi, kas gūta klātienes apmeklējumā. Lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums un sarunāt tikšanos jums ērtā laikā.

Ar prieku gaidīsim jūs mūsu skolā.

quotes

Galerija

prev

Life at ISL

Life at ISL

Life at ISL

Life at ISL

Life at ISL

Life at ISL

prev