Par LSS

Latvijas Starptautiskā skola (LSS) ir dibināta 1994. gadā un ir neatkarīga, bezpeļņas dienas skola, kas sagatavo skolēnus universitātēm visā pasaulē.

LSS mācībspēki ir darbinieki no Apvienotās Karalistes, ASV, Austrālijas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Francijas, Indijas, Kanādas, Krievijas, Latvijas, Marokas, Rumānijas un Vācijas. LSS skolēnu un skolotāju skaita attiecība ir 6 pret 1, un klasē vidēji ir 17 skolēni.

LSS ir Starptautiskā bakalaureāta (IB) programmu skola, kas piedāvā visas trīs IB programmas:
Sākumskolas programma (PYP) – no pirmsskolas (2. gadu) vecuma līdz 5. klasei, Pamatskolas programma (MYP) – 6.-10. klase un Diploma programma (DP) – 11.-12. klase. Skolēni 9.-12. klasē apgūst sagatavošanas programmu universitātei, kuras rezultātā tiek iegūts IB diploms vai LSS diploms.

 

LSS piedāvā izglītību visu tautību bērniem no 2 līdz 18 gadu vecumam. LSS pēdējos gados ir strauji augusi, un šodien tai ir īpaši šim nolūkam uzcelta mūsdienīga ēka un atbilstoši veidota skolas teritorija (mācību pilsētiņa). Skolā mācās vairāk kā 400 skolēnu no pirmsskolas (2 gadu vecuma) līdz 12. klasei. Pašlaik skolēnu vidū ir vairāk nekā 40 tautību pārstāvji.

Galerija

prev

Life at ISL

Life at ISL

Life at ISL

Life at ISL

Life at ISL

Life at ISL

prev